Dariusz Bieliński: 609 567 252

Katarzyna Bielińska: 609-765-242


Nasze Usługi

Artystyczne zdjęcia ślubne w plenerze.

Fotografujemy młodą parę w ciekawych miejscach zaproponowanych przez parę młodą lub sugerujemy nasze sprawdzone bialskie okolice.

Fotografia reportażowa

Dokumentujemy i utrwalamy istotne momenty podczas uroczystości. Na niepowtarzalność wykonywanego przez nas Fotoreportażu składają się właściwe ujęcia, zatrzymanie chwili, akcji, pokazanie ruchu.

Zdjęcia rozdawane w czasie oczepin:

Popularną usługą są zdjęcia rozdawane podczas oczepin. Na zdjęciu dodajemy tekst imienny, a przed wydrukiem pokazujemy młodej parze przykładowe propozycje drukowanych fotografii do akceptacji.

Fotoksiążka:

Wybrane zdjęcia ślubne proponujemy Państwu w formie fotoksiążki.

Wykonane przez nas fotoksiążki mają swój niepowtarzalny styl i wzornictwo. Fotoalbumy tego typu wykonane są z wysokiej jakości materiałów skórzanych lub tekstylnych. Starannie wykonana okładka, dobrze skomponowany projekt zdjęciowo-prezentacyjny i wysokiej jakości grube karty ze zdjęciami czynią fotoalbum solidną pamiątką ślubną na długi czas.

Film ślubny

Filmy kręcone i montowane przez nas mogą mieć bardzo różną formę realizacji, w zależności od indywidualnego postrzegania i upodobań klienta.

klient ma do wyboru: nagrywanie b.spokojne lub dynamiczne.